INTEGRA LESZNO oferuje

Obraz

FOTO BUDKA

foto budka na wszelkie imprezy towarzyskie

Obraz

MEGA BILARD

Największy mobilny bilard w Polsce.
Dojedziemy do klienta, ale potrzebna będzie sala lub utwardzony plac o wymiarach 7 x 5 m.
[ZOBACZ FILMIK]

Obraz

KULA ŚNIEŻNA

Dysponujemy kulą śnieżną na imprezy gwiazdkowe, promocyjne lub reklamowe. W kuli wśród wirujących płatków możemy umieścić hasła reklamowe, elementy świąteczne itp. Średnica 4,5 m.

Obraz

BAJKOWE POSTACIE

Pluszowe postacie umilają każdą imprezę czy to integracyjną, czy promocyjną.

Obraz

ALKO GOGLE

Specjalnie Gogle po założeniu których uczestnik zabawy czuje się, jakby we krwi miał zawartość 1,7 promila alkoholu. Proponujemy specjalne zabawy z wykorzystaniem tych okularów.

Obraz

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD

Nasz dmuchany tor przeszkód gwarantuje niezapomniane przeżycia dla małych i dużych odkrywców. Czołganie się przez dmuchany tunel, wspinanie na szczyty, żeby potem z nich zjechać to istna wędrówka po kolorowym świecie bajki. Jest to miejsce gdzie dzieci, będą mogły w bezpieczny sposób uwolnić swoją energię.


Obraz

KULE WODNE WATER BALL

Kula wodna to niesamowita rozrywka dla dzieci, młodzieży a także dla dorosłych. Zasada działania jest bardzo prosta! Uczestnik zabawy wchodzi do kuli, my pompujemy powietrze w zaledwie 45 sec, zamykamy kulę i gotowe. Uczestnik jest szczelnie zamknięty i może wchodzić do wody bez zamoczenia. Dzięki wyporności kula utrzymuje się na wodzie, a uczestnik może chodzić po wodzie do wyczerpania sił.

Obraz

BUNGEE RUN

Zawodnik przypięty do sprężystej gumy ma za zadanie przyczepić rzepową poduszeczkę jak najdalej od miejsca startu. Oczywiście wygrywa ten, kto osiągnie najlepszy wynik. Powrót na miejsce startu, dzięki sprężystej gumie, jest bardzo szybki.

Obraz

DOJENIE KROWY

Dojenie krowy to doskonała zabawa, będąca konkurencją na czas, która dostarcza uczestnikiem wielu fantastycznych emocji.

Kiedy zręczne palce naszego bohatera czyli - sprytnego dojarza, poruszają się rytmicznie po sztucznych wymionach naszej Super Mućki, pozostali uczestnicy także nie próżnują: dopingują go, udzielają wskazówek, zagrzewają okrzykami do boju, ale i ... pękają ze śmiechu. Tak, to są emocje! Tak na marginesie - nasza krowa jest dość ekscentryczna i zdarza jej się zaskoczyć towarzystwo: zamiast mleka daje piwko!Obraz

 EKSTRAMALNA HUŚTAWKA

Obraca się o 360 stopni. Podobne urządzenie pierwszy raz użyte w Polsce w programie telewizyjnym OKO ZA OKO i Zmagania Miast.

Jest to jedyna taka huśtawka w kraju. Osoba huśtającą się jest wpięta w uprząż zabezpieczającą przed zbyt mocnym wychyleniem się, a nogi ma wpięte w uchwyty w kształcie butów, co zabezpiecza przed spadnięciem z huśtawki. Zabawa polega na obróceniu się dookoła osi huśtawki, przy czym w momencie osiągnięcia najwyższego punktu obrotu stopy są 6 metrów nad ziemią. Huśtawka poruszana jest tylko przez uczestnika, bez pomocy urządzeń mechanicznych.

[ZOBACZ FILMIK]

Obraz

ŻYROSKOP - TESTER PILOTÓW

To bardzo popularne i ciekawe urządzenie o wysokości 3,5 metra są to 3 obręcze, które obracają się we wszystkie strony w środku których znajduje się fotel pilota do którego wchodzi bawiąca się osoba. Obroty we wszystkie kierunki nie powodują kręcenia się w głowie - ciekawe przeżycie, którym delektują się piloci w chmurach. Polecane dla młodzieży i dorosłych. Przetestuj swoją odwagę podniebnych lotów.

[ZOBACZ FILMIK]

Obraz

PIŁKARZYKI KLUBOWE

Rozgrywki w piłkarzyki są atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zawodnicy będą podzieleni na drużyny 2 osobowe, które stoczą ze sobą mecze pod okiem sędziów. Turnieje w piłkarzyki mogą być rozgrywane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak również w plenerze pod namiotem Jest to znakomity sposób na integrację grupym, sportowa rywalizacja, która dostarcza wiele emocji nie tylko fanom piłki nożnej.

Obraz

DART

Dart, lotki gra, a raczej różne powiązane ze sobą gry, w których celem jest trafianie niewielkimi lotkami w tarczę zawieszoną na ścianie. Przez lata korzystano z różnych tarcz i różnych zasad. Dziś określenie "dart" kojarzone jest głównie ze standaryzowaną grą, posiadającą specyficzną tarczę i ustalone zasady. Dart jest zarówno profesjonalnym sportem, jak również tradycyjną lokalową rozrywką.


Obraz

 A-SZCZUDŁA

Nietypowe szczudła „A” – szczudła w kształcie litery „A”, od szczytu szczudeł poprowadzone są cztery liny asekuracyjne, na poprzecznym szczebelku staje jedna osoba a pozostałe osoby łapią za liny. Tylko ścisła współpraca całej drużyny umożliwia poruszanie się na tych szczudłach.

Obraz

MAGICZNE ROWERY

Dzięki tej zabawie udowodnimy Wam iż jazda na rowerze wcale nie należy do najłatwiejszych, na nasz rower nie ma mocnych. Ta zabawa to gwarancja świetnej zabawy, źródło pozytywnych emocji, radości i uśmiechu. Zapewniamy, że wykorzystując go podczas planowanej firmowej imprezy organizacyjnej, sprawicie Państwo swoim gościom wielką frajdę!


Obraz

TEAM BUILDING

Team Building- dla firm, w których ważna jest praca zespołowa, oferujemy szereg aktywności wspierających kształtowanie zespołów. Liczne zadania, które wspólnie rozwiązują uczestnicy zajęć mają na celu zwiększenie efektywności pracy grupy jako zespołu oraz pełne wykorzystanie wiedzy, umiejętności i pełnego potencjału wszystkich jej członków.

Obraz

 WYPRAWY OFF- ROAD

Oferujemy państwu spędzenie czasu w otoczeniu natury, walki o przetrwanie w ciężkim terenie, sprawdzenie swoich umiejętności w ekstremalnych warunkach. Do dyspozycji państwa mamy profesjonalnie przygotowane do off-roadu pojazdy wraz z doświadczonymi kierowcami. Fantastyczna zabawa i emocje GWARANTOWANE!


Obraz

Skacz i baw się. Dmuchane zamki, gwarantują doskonałą zabawę dla dzieci, młodzieży zarówno na powietrzu jak i wewnątrz budynku. Dmuchane zamki są idealne na wszelkiego rodzaju festyny, imprezy plenerowe, bankiety, imieniny, urodzin.

Obraz

TRAMPOLINA

Chcesz się szybko zmęczyć, poskacz na trampolinie! Skacz i wywijaj fikołki! Zabawa dla dzieci jak i dorosłych.


Obraz

WYŚCIG Z RURĄ

Wygląda na prostą konkurencje, lecz tak nie jest. Mogą się Państwo przekonać sami.

Obraz

 ZAWODY STRONG MAN

Znane wszystkim zawody siłaczy, i tu możemy wykazać się siłą, wytrzymałością a i przy okazji dużo śmiechu i zabawy.


Obraz

  Gra zespołowa dająca gwarancje udanej zabawy.

Obraz

TYROLKA

Podczas tej konkurencji uczestnicy pojedynczo zjeżdżają po skośnie zawieszonej linie. Lina może być rozpięta pomiędzy drzewami, skałami lub innymi przedmiotami zapewniającymi bezpieczne przeprowadzenie zadania. Najbardziej efektowne kolejki odbywają się nad głębokimi wąwozami lub rzekami.


Obraz

QUADY

Mały pojazd, duża ilość adrenaliny oraz sprawdzian wytrzymałości rąk.


Obraz

PRZECIĄGANIE LINY

Która drużyna padnie na kolana pierwsza?


Obraz

 POTRÓJNE SPODNIE

Potrójne spodnie – zwykły wyścig? Chyba nie! Dwie drużyny po trzy osoby i start! Tyle, że w spodniach zszytych nogawkami. Śmiech i ubaw po pachy dla wszystkich!

Obraz

MALOWANIE TWARZY

Malowanie twarzy jest fantastyczną atrakcją na przyjęcie urodzinowe dziecka, festyn, piknik rodzinny, akcję promocyjną oraz wiele innych imprez z udziałem najmłodszych.


Obraz

ZORBING DWUOSOBOWA KULA

W życiu dla każDego liczy się coś innego, jednak większość ludzi szuka doświadczeń oryginalnych, nietypowych i zapadających w pamięć. Dla tych właśnie stworzono ZORB'a.

Obraz

MULTI NARTY

4 X Małysz


Obraz

STRZELNICA MULTIMEDIALNA - LASER SHOT

W pełni bezpieczny symulator strzelnicy sportowej sprawi, że każdy poczuje się jak zawodowy policjant lub myśliwy! Strzelnica Laserowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnych strzeleckich form zabawy – z tą przewagą, iż dzięki zadaszeniu uniezależniona jest ona od pogody, natomiast same gry dostępne dla użytkownika wzbogacone są o elementy interakcji (ruch „celów”, ich wybiórczość czy też ilość). Czyni to zabawę niezwykle realistyczną, zwłaszcza, że dzięki wykorzystaniu elektroniki system jest w stanie sam zliczyć zdobyte punkty i porównać je z wynikami pozostałych graczy. Pozwala to na przeprowadzanie wszelkiego rodzaju konkursów i zawodów zarówno w plenerze, jak i wewnątrz pomieszczeń.

[ZOBACZ FILMIK]

Obraz

EURO BUNGEE

Ekstremalne przeżycie dla wszystkich. Cztery batuty potrafią wynieść uczestnika nawet na wysokość 10m !
Bungy Trampolina, zwana także euro-bungee lub też salto trampolina, to bez wątpienia najbardziej pożądane urządzenie rekreacyjne w ostatnich latach. Uczestnik zabawy – podłączony uprzężą do lateksowych gum, których napięcie regulowane jest przez precyzyjnie dobrane silniki – odbija się od sprężystych batut. Bungy Trampolina to urządzenie, z którego bezpiecznie można korzystać przez cały rok – zarówno w górach, jak i nad morzem, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


Obraz

PARK LINOWY

Parki linowe to wspaniała forma spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Nasze programy zostały tak przygotowane, aby każdy uczestnik mógł nauczyć się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamywać barier lęku wysokości i strachu.

Obraz

STRZELNICAObraz

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Zostań himalaistą!

Obraz

ZAWODY SUMO

Wesoła zabawa dla młodzieży i dorosłych. Specjalne stroje przekształcają zawodników w japońskich kolosów.

Sumo to forma zapasów uważana za sport narodowy Japonii, polegająca na wypchnięciu przeciwnika poza centralny krąg ringu lub zmuszeniu go do dotknięcia ringu każdą częścią ciała oprócz stóp. W ten sposób prawdziwymi mistrzami tej sztuki są osoby o sporej porcji tłuszczyku na ciele. U nas goście imprezy  mają okazję zaznania emocji związanych z byciem zawodnikiem sumo.

Obraz

BYK RODEO

Mechaniczny byczek rzuca wyzwanie każdemu kto przechodzi obok niego.

Obraz

STRZELANIE Z ŁUKU

Oddaj strzał i wygraj wspaniałe nagrody!Obraz

KROKODYL ZAMEK DMUCHANY Z PIŁECZKAMI DLA NAJMŁODSZYCH

Czyli bajeczna kąpiel na sucho w tysiącu kolorowych piłeczek... Tu można bawić się bezpiecznie na całego. Fantazję zostawiamy naszym najmłodszym uczestnikom. Suche baseny to atrakcja której nie powinno zabraknąć na żadnej imprezie plenerowej.


Obraz

PRZECIĄGANIE AUTA

Zadanie nie jest łatwe: przywiązany do liny samochód trzeba przeciągnąć jak najdalej i to w jak najkrótszym czasie. Wygra ta drużyna, która osiągnie najlepsze rezultaty.


Obraz

ZJEŻDŻALNIE

Zjeżdżalnia - kilka metrów wspinaczki po drabince a następnie super zjazd w dół, to sprawdzone urządzenie na wszystkie imprezy plenerowe.